Конференція відбулась!!!

1-2.06.2017

Грамота Андрусишину від Пилипчука 200 x 364На факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулася Міжнародна наукова конференція «ДВАНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ. Держава в суспільно-політичних процесах: виклики і загрози» присвячена 25-річчю факультету політології та права. У конференції взяли участь провідні вчені, юристи, політологи та історики. Відзнака Андрусишину від асоціації правників 200 x 356На пленарному і секційних засіданнях конференції учасники представили свої доповіді, в яких висвітлили найгостріші правові і політичні проблеми сучасної української державності. За результатами конференції був підготований підсумковий документ, де сформовано практичні рекомендації державним органам і організаціям, щодо подолання теперішньої політичної та соціальної кризи, а також, для уникнення подібних загроз у майбутньому.
На пленарному засіданні конференції, серед учасників і гостей, були присутні представники провідних українських наукових і науково-дослідних установ, з якими факультет співпрацює вже довгі роки. Поважні гості конференції, не лише презентували свої наукові здобутки, а і привітали факультет з 25-річчям і висловили величезну кількість найкращих побажань. Декан факультету політології та права, академік Української академії історичних наук, академік АН ВШ України, академік Української академії політичних наук, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Андрусишин Богдан Іванович був нагороджений почесною грамотою Науково-дослідного інституту інформатики і права НАН України, почесною відзнакою асоціації українських правників, а також удостоєний багатьох інших відзнак та нагород. Крім того, Богдан Іванович був обраний почесним професором Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Крім того, нагород були удостоєні багато співробітників факультету.

Server Time: 2017-10-24 00:20:46