СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Я МАЮ ПРАВО! Юстиція на кожен день

Рубрику створено у рамках реалізації укладеного між Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова і Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві Меморандуму про співпрацю у сфері освітньої діяльності та з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!»

Посвідчення договору купівлі-продажу квартири

На сьогоднішній день багато громадян звертаються до нотаріуса для посвідчення договору купівлі-продажу квартир. Для більшості людей продаж нерухомості — дуже клопітна операція.І для того щоб така операція відбулась якомога легше, потрібно знати, як підготуватися до продажу нерухомості і які документи необхідно мати для укладання договору купівлі-продажу.
Відповідно до статті 655 Цивільного кодексу України, за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов’язується передати майно (в нашому випадку квартиру) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов’язується прийняти майно (в нашому випадку квартиру) і сплатити за нього певну грошову суму.

Детальніше: Посвідчення договору купівлі-продажу квартири

«Державне бюро розслідувань»

2018 ДБР 200 x 113Державнежавне бюро розслідувань – новий правоохоронний орган, створення якого передбачено зобов’язаннями при вступі до Ради Європи та є частиною коаліційної угоди між парламентськими партіями Верховної Ради України VIII скликання.
12 листопада 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про Державне бюро розслідувань», який визначає правові основи організації та діяльності Державного бюро розслідувань. Постановою Кабінету Міністрі України №127 від 29 лютого 2016 року утворено Державне бюро розслідувань.

Методичні матеріали

Детальніше: «Державне бюро розслідувань»

Заповіт

2018 заповіт юстиції 200 x 117Заповіт - це правовий документ зроблений у встановленій законом формі, та особисте розпорядження дієздатного громадянина(заповідача) на належне йому майно на випадок свої смерті. Спадкуванню в ЦКУ приділено особливу увагу і виділено цілу шосту книгу. Однією із підстав спадкування є спадкування за заповітом. Питанню переходу спадщини до спадкоємців велика увага приділялася і в княжу добу. За безпосередньої участі Ярослава Мудрого була створена перша збірка правничих актів, яка отримала назву «Руська Правда».

Детальніше: Заповіт

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

Більшість публічних дискусій щодо законодавчих норм в агросекторі ведеться нині щодо мораторію на продаж сільськогосподарських угідь.
Тим часом достатньою увагою не охоплено найважливіше — відсутність у селян-власників землі знань щодо сутності оренди, які б надали їм можливість врегулювати взаємини з орендарями на справедливих засадах.
Адже саме оренда лишається єдиною юридичною можливістю отримувати дохід від земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які мешканці села не в змозі обробляти самостійно.
Практика свідчить, що в більшості випадків селяни лише підписують підготовлені юристами аграрних фірм чи фермерів документи, в яких, звичайно, більшою мірою представлені інтереси останніх.

Детальніше: ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

«Засвідчення справжності підпису на заяві про запрошення фізичної особи для оформлення короткострокової візи».

З 16 квітня 2017 року скасовано процедуру оформлення запрошень для в`їзду в Україну у Державній міграційній службі України.
Натомість одним з головних документів, які необхідно подати для оформлення короткострокової візи є нотаріально посвідчене запрошення фізичної особи – громадянина України, іноземця або особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України.
Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» визначено, що іноземці та особи без громадянства в`їжджають в нашу країну за наявності паспорта та одержаної візи. Строк перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні встановлюється візою, законами та законодавчими актами України, а також міжнародними договорами України.

Детальніше: «Засвідчення справжності підпису на заяві про запрошення фізичної особи для оформлення...

   

Всього відвідувань  

5171793
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1501
3567
9509
32196
46295
4256840
5171793

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-11 07:31:14
   

Хто на сайті?  

На сайті 164 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

img_0175.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація