КРУГЛИЙ СТІЛ «ТОМОС І ПОЛІТИКА»

31.01.2019

2019 томас і Україна титул 200 x 94У медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (ГДІП) відбувся круглий стіл на тему: «Томос і політика», присвячений історичному та геополітичному значенню надання автокефалії Православній церкві України.
У заході взяли участь декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Богдан Іванович Андрусишин разом зі студентами освітнього ступеня «магістр» спеціальності «Право».

2019 Томас і Україна 1 200 x 150Серед запрошених гостей були Павло Кривонос, генеральний директор ДП «ГДІП»; Григорій Перепелиця, директор Інституту зовнішньополітичних досліджень; Владика Євстратій, архієпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ, керівник Інформаційного відділу Київської патріархії; Віктор Єленський, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності; Сергій Здіорук, завідувач відділу гуманітарної політики Національного інституту стратегічних досліджень; Ігор Турянський, український дипломат, Надзвичайний та Повноважний Посол України.
2019 Томас і Україна 2 200 x 150Формат зустрічі передбачав не тільки виступи гостей, а й обговорення таких питань: історичне та геополітичне значення надання томосу Православній церкві України; томос в епіцентрі ідеологічних маніпуляцій російської пропаганди та проросійських сил в Україні; томос як бренд виборчих процесів; чи сприятимуть зміни, внесені Верховною Радою України в Закон «Про свободу совісті та релігійні організації», зміні підлеглості релігійних громад?; чи не стане перейменування УПЦ МП в РПЦ джерелом внутрішньоукраїнського та міжцивілізаційного конфлікту?

5720521
5720521