«Культура ранньомодерної Європи»

25.05.2017

Презентація книги 2017 200 x 112Науковці факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова завжди пильно стежать за появою новітньої наукової літератури і залюбки беруть участь у презентаціях наукових видань. 25 травня в книгарні-кав'ярні «Довженко. Книги. Кава. Кіно» відбулася презентація книги Василя Балуха та Віктора Коцура «Культура ранньомодерної Європи». Від НПУ імені М. П. Драгоманова участь у заході взяла делегація у складі декана факультету політології та права, професора  Богдана Івановича Андрусишина, заступника декана з науки та міжнародних зв'язків, доцента Станіслава Ігоровича Шитого, завідувача кафедри правознавства, доцента Губаня Радима Васильовича. Від імені делегації своїми думками про книгу поділився декан факультету професор Богдан Андрусишин, який зауважив, що якщо ми хочемо бачити себе у Європі, то ми маємо знати ключові події її історії, які визначили її розвиток. Він підкреслив, що період, який описують автори є ключовим для розуміння сучасної Європи, оскільки саме тоді відбувалися найбільш знакові події в історії християнської релігії. Відзначивши, що за наповненням даний підручник є подібним до монографії, він також звернув увагу на його міждисциплінарний характер та на те, що роль цієї книги згодом буде лише зростати.

Server Time: 2017-10-24 00:24:49

На сайті один гість та відсутні користувачі

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg