11.12.2017

2017 кейс юрфірмиВ рамках плану заходів проведення Всеукраїнського тижня права, за ініціативи юридичної клініки «Центр правничої допомоги НПУ імені М.П. Драгоманова», юристами та адвокатами компанії «INPRAXI LAW FIRM» буде проведено практичний кейс на тему:«Актуальні питання реформування судової та освітньої галузі. Напрями реформи інституту інтелектуальної власності. Перспективи створення IP суду». Кейс проведуть провідні юристи та адвокати юридичної компанії «INPRAXI LAW FIRM», які спеціалізуються на практиці в даних питаннях. Товариство з обмеженою відповідальністю «INPRAXI LAW FIRM» є визнаною в юридичних колах та серед представників бізнесу компанією, яка більше 10 років спеціалізується на супроводженні господарської діяльності суб’єктів господарювання, представляє їх інтереси в судових процесах, реалізує потужні бізнес - плани щодо розвитку таких компаній як Billa Ukraine, KFC, Rendgy Development, Clear Water. Засновником та очільником юридичної компанії «INPRAXI LAW FIRM» є випускник факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова - професор кафедри трудового права та права соціального забезпечення Київського національного університету імені Тараса Шевченко, доктор юридичних наук, доцент Волинець Владислав. Партнером компанії є професор кафедри галузевих юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Купіна Людмила Францівна. Для участі у кейсі запрошуються студенти факультету політології та права спеціальності «Правознавство». Місце проведення - аудиторія 4-2; час проведення 14.00; Дата проведення - 11.12.2017 р.

3196696

Server Time: 2017-12-18 10:46:47