Відкриття Всеукраїнського тижня права 2017

4.12.2017

2017 Відкриття тижня права 1 200 x 150В Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського тижня права, яке на чолі із професором кафедри галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права Купіною Людмилою Францівною відвідали магістри спеціальності «Право» Крилова Юлія, Горошко Марина, Кошляк Яна, Процюк Василь та Гнинюк Роман.
Захід відбувся за ініціативи Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України, керівник якої – випускник нашого Університету Бутенко Андрій Петрович, урочисто відкрив ювілейний 10-й Всеукраїнський тиждень права. Андрій Петрович повідомив про всі заходи, що заплановані при відзначенні річниці Всеукраїнського тижня права, представив поважних партнерів заходу, серед яких Вищі навчальні заклади та наукові установи: Академія адвокатури України, Європейський університет, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Міністерство юстиції України, юридичні компанії, молоді адвокати, юридичні клініки.

2017 Відкриття тижня права 2 200 x 267Перед гостями урочистої церемонії виступили заступник міністра Міністерства юстиції України Гія Гецадзе, керівник проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девід Майкл Вон, ректор Академії адвокатури України – професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук Варфоломеєва Тетяна Вікторівна, керівники юридичних компаній та інші партнери заходу, які сповістили про електронні ресурси правової допомоги, якими можуть користуватися як студенти, так і викладачі, а також пересічні громадяни.
2017 Відкриття тижня права 3 200 x 150Варто звернути увагу на проекти, які пропонує USAID «Справедливе правосуддя», які можна знайти за посиланням http://www.fair.org.ua/index.php/index/text/about та загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право», який реалізується Міністерством юстиції України http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt/. За даними посиланнями студенти мають змогу не лише ознайомитися із проектами більш детально, а й прийняти в них участь.

Server Time: 2018-04-24 04:30:37

morozova.jpg