Вітання з нагоди Дня юриста 2018

8.10.2018

2018 день юриста 200 x 115Шановні друзі, дорогі колеги та студенти!

Від себе особисто та від колективу факультету політології та права вiтaю Вaс із професійним святом – Днeм юриста! У ці непрості часи, на юристів покладена надважлива місія – стояти на варті законності і справедливості, захищати права та свободи громадян, їх честь і гідність, а також відстоювати правові інтереси Української держави. Реформа юридичної освіти в Україні привела до того, що правничі професії внесені, як найважливіші, у Конституцію України. Метою цього є перетворити Україну у правову державу. Відповідно МОН України запровадило єдине фахове вступне випробування для вступу до магістерських програм зі спеціальності 081 «Право», ґрунтуючись на тезі, що реформа правничої освіти дасть змогу провести реформи і в інших галузях освіти. Сьогодні суспільство вимагає іншого рівня правника – з належним фаховим рівнем. Від того, наскільки Ви, студенти, будете сумлінними у навчанні і успішними у майбутньому в непростій юридичній професії, залежить не лише наше з Вами майбутнє, але й майбутнє наших дітей та онуків, утвердження у світі України, як правової та демократичної держави.
Щиро бажаю Вам, щоб такі основоположні і невід’ємні в юридичній професії чесноти як справедливість, чесність та повага до людини, ніколи не полишали Вас. Здоров'я, миру та злагоди Вам та Вашим близьким. Успіхів у навчанні студентам і творчої наснаги, терпіння й мудрості викладачам. Зі святом Вас шановні колеги і хай наша з Вами праця змінить Україну на краще!

Б. І. Андрусишин,
декан факультету політології та права
Національного педагогічного університету
імені М. П. Драгоманова,