Відкриття нової кафедри

25.01.2012

Інститут політології та права розширюється! Студентське свято у Тетянин день було позначене ще й такою офіційною подією як введення у роботу нової кафедри кримінального права та процесу.

 

alt

 

 

Традиційну блакитну стрічку ректор університету Віктор Андрущенко і академік Володимир Євтух перерізали зі словами щирих привітань в адресу професорсько-викладацького складу й студентства. Як зазначив завідувач новоствореної кафедри, доктор юридичних наук, професор Віктор Мікулін, саме студентство найбільше потребувало відкриття такого підрозділу. Та й без свіжого ентузіазму молоді навряд чи вдалося б інтенсивно працювати у цьому напрямку. «Ми довго прагнули виокремлення кафедри кримінального права і процесу й безмежно вдячні за розуміння та підтримку таких поривань з боку ректорату університету», – наголосив професор Мікулін.

altalt

Віктор Андрущенко побажав колегам-педагогам плідної роботи та нових наукових досягнень і зауважив, що вивчаючи серйозні виважені закони, при цьому не можна забувати про людяне. «Ви готуєте чудових фахівців, які безсумнівно підуть працювати у юридичні структури й органи, але ж треба пам’ятати, що будуть і ті, хто прийде читати правознавство у звичайну сільську школу. Потрібно виховати цього майбутнього вчителя так, щоб він ніс до дітей людяність і добро. Чому б нам не спробувати олюднити право. Нехай воно регулює наші відносини, але гуманним чином», – резюмував ректор.
На запитання про майбутні завдання і ефективне функціонування кафедри Віктор Петрович зазначив, що відкриття такого підрозділу і збереження правознавчої підготовки в НПУ імені М. П. Драгоманова – це швидше потреба часу, суспільства: «Сучасна епоха вимагає відновлення, яке тим не менше мусить іти демократичним чином. І такий потужний університет як Драгоманівський бере на себе відповідальну місію наповнення людського життя, побуту, виробництва гуманністю, культурою, мораллю. Університет з кожним днем оновлюється та покращується».

alt

Відкриття кафедри кримінального права і процесу – черговий елемент загальної стратегії розвитку університету й Інституту політології та права. Про це розповів директор Інституту, проректор вишу з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів Богдан Андрусишин. «Ця кафедра – одна з базових на юридичному факультеті і складно уявити якісну підготовку майбутніх фахівців поза нею», – наголосив директор.

alt

Особливо вдячні керівництву за такий подарунок були студенти Інституту і колектив новоствореної кафедри. Очільник вишу особисто поспілкувався з кожним, цікавився науковими здобутками, тематикою досліджень, радив і обіцяв сприяти.

alt

   

Всього відвідувань  

7393164
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
13697
13051
26748
95320
256055
5982754
7393164

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-08-19 22:32:24
   

Хто на сайті?  

На сайті 202 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Токарчук_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація