Відбулося друге засідання наукового гуртка «Права людини в міжнародному та національному праві»

1.03.2019

2019 друге засідання гуртка 200 x 267Cтуденти 1 курсу магістратури факультету історичної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (спеціальність історія та правознавство) під керівництвом доктора юридичних наук, професора кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права Губанем Радимом Васильовичем продовжили роботу наукового гуртка «Права людини в міжнародному та національному праві».  Під час другого засідання гуртка його члени взяли участь у всеукраїнському занятті з медіаграмотності "Не вір - перевір". Захід проводився за підтримки Посольств США та Великої Британії. Тренери, за допомогою інтерактивної подорожі в країну Мурляндія продемонстрували, які види маніпуляцій використовуються під час передвиборчої кампанії та як їх розпізнати. Під час обговорення аудиторія прийшла до висновку, що мало довіряти кандидату потрібно перевіряти інформацію, використовуючи сім кроків: 1) передвиборча програма, 2) репутація кандидата, 3) від якої партії балотується, 4) джерело фінансування передвиборчої кампанії, 5) інформація в базі податкових декларацій.  Під кінець, тренери наголосили на тому, що якщо якась інформація викликає сильні емоції, то необхідно її ретельно перевірити. Адже ми повинні приймати обдумані і серйозні рішення, не піддаючись маніпуляціям.

Cтудентка 1 курсу магістратури
факультету історичної освіти