Студентський актив

Кращий студент року 2011

У рамках загально університетського конкурсу «Кращий студент року 2011» було проведено перший конкурсний відбір серед студентів Національного Педагогічного Університету ім.. М.П. Драгоманова. Від інституту політології та права були відібрані студентки 5 курсу Харченко Тетяна,  Трусова Ольга і Ромасеву Ірину. Дирекція, колектив викладачів і вся студентська спільнота вітають дівчат з першим успіхом на конкурсі і бажають їм перемоги.

 

alt

Тетяна Харченко

         Магістр Інституту політології та права за спеціальністю “правознавство”. Відмінниця навчання. У 2010 р. отримала диплом бакалавра з відзнакою.Активна студентська діячка у науковому та культурному житті Інституту. Неодноразова учасниця університетських наукових конференцій.

 

alt

Трусова Ольга Степанівна

          Народилася 28 червня 1989 року в с.м.т. Лугини Житомирської області.

У 2006 році закінчила з відзнакою Лугинську ЗОШ 1-3 ступенів               ім. В.П. Фількова.

У тому ж році стала студенткою інституту політології та права Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

У 2010 році отримала диплом бакалавра з відзнакою.

У 2010 році вступила до магістратури.

На протязі навчання, починаючи з 1-го курсу, є старостою групи.

 

alt

Ромасєва Ірина Василівна

              Навчається в Національному педагогічному університеті ім М. П. Драгоманова, а саме в Інституті політології та права з 2006 року. Протягом всього навчання бере активну участь  в навчальному процесі, громадському житті інституту. Брала участь в різних конференціях.

Протягом всього навчання в нашому університеті є старостою групи. Відповідально ставиться до всіх даних мені завдань. Ступінь бакалавра отримала з відзнакою.

   

Всього відвідувань  

5690508
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
6585
6140
34214
42846
129122
4665637
5690508

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-03-22 20:56:05
   

Хто на сайті?  

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

img_0175.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація