Студентський актив

Кращий студент року 2011

У рамках загально університетського конкурсу «Кращий студент року 2011» було проведено перший конкурсний відбір серед студентів Національного Педагогічного Університету ім.. М.П. Драгоманова. Від інституту політології та права були відібрані студентки 5 курсу Харченко Тетяна,  Трусова Ольга і Ромасеву Ірину. Дирекція, колектив викладачів і вся студентська спільнота вітають дівчат з першим успіхом на конкурсі і бажають їм перемоги.

 

alt

Тетяна Харченко

         Магістр Інституту політології та права за спеціальністю “правознавство”. Відмінниця навчання. У 2010 р. отримала диплом бакалавра з відзнакою.Активна студентська діячка у науковому та культурному житті Інституту. Неодноразова учасниця університетських наукових конференцій.

 

alt

Трусова Ольга Степанівна

          Народилася 28 червня 1989 року в с.м.т. Лугини Житомирської області.

У 2006 році закінчила з відзнакою Лугинську ЗОШ 1-3 ступенів               ім. В.П. Фількова.

У тому ж році стала студенткою інституту політології та права Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

У 2010 році отримала диплом бакалавра з відзнакою.

У 2010 році вступила до магістратури.

На протязі навчання, починаючи з 1-го курсу, є старостою групи.

 

alt

Ромасєва Ірина Василівна

              Навчається в Національному педагогічному університеті ім М. П. Драгоманова, а саме в Інституті політології та права з 2006 року. Протягом всього навчання бере активну участь  в навчальному процесі, громадському житті інституту. Брала участь в різних конференціях.

Протягом всього навчання в нашому університеті є старостою групи. Відповідально ставиться до всіх даних мені завдань. Ступінь бакалавра отримала з відзнакою.

   

Всього відвідувань  

7450496
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
10868
13119
84080
95320
313387
5982754
7450496

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-08-24 18:45:51
   

Хто на сайті?  

На сайті 143 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація