«ПОЛІТИКА І ДУХОВНІСТЬ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ»

25-26.02.2014

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова
Інститут політології та права
Кафедра політичних наук

Шановні колеги і колежанки!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Політика і духовність в умовах глобальних викликів», яка відбудеться 25-26 лютого 2014 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.
У роботі конференції планується участь провідних науковців вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України та інших зарубіжних країн.

Вимоги до оформлення і форма заявки

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ:

• Суспільно-політичні трансформації сучасності. Роль культури та духовності у процесі глобалізації.
• Гуманізація політики як імператив сучасного світового розвитку.
• Політико-правові і моральні засади демократичної організації суспільства.
• Духовні засади політичного процесу та ціннісно-культурні механізми модернізації сучасної України.
• Проблеми становлення і розвитку легітимності державної влади у сучасній Україні у контексті формування політичної духовності.

РОБОЧІ МОВИ: українська, російська, англійська.

Участь у конференції можуть брати:
науковці та освітяни, докторанти, здобувачі, аспіранти та студенти старших курсів (ІІІ – V курсів), які подають заявку учасника (форма-зразок додаються) і матеріали доповідей (стаття) у встановленому порядку.