Пам’яті героїв Небесної Сотні

3.09. 2014

Хрест небесній сотні 100 x 150Студенти і викладачі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова розпочали новий навчальний рік епохальною подією. 3 вересня 2014 року на території навчального закладу, поміж кількома корпусами на вулиці Тургенівська, 11, поблизу Інституту мистецтв встановили пам’ятний знак у вигляді козацького хреста, присвячений Героям Небесної Сотні. Сумну і урочисту подію відвідали студенти і викладачі Інституту політології та права. Середних бу зокрема і директор Інституту, проф. Андрусишин Богдан Іванович. Представники усіх конфесій освятили пам'ятник. З великим сумом і великою повагою ректор Університету, проф. Андрущенко Віктор Петрович, студенти і викладачі стали першими хто поклав квіти до пам'ятного хреста.