«Освіта та наука у вимірах ХХІ століття» 2014

15.04.2014

Звітно-накова конференція студентів 200 x 143МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НПУ імені М.П. Драгоманова

Інститут політології та права

Кафедра освітньої політики

В Інституті політології та права відбулася щорічна звітно-наукова конференція студентів «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття». Студенти Інституту продемонстрували свої наукові здобутки, творчі проекти і поділилися науковими ідеями. Найкращі студентські роботи ввійдуть у збірник, виданий за результатами конференції.

Програма конференції:

Вітальне слово:
Андрусишин Богдан Іванович, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, директор Інституту політології та права, завідувач кафедри теорії та історії держави і права НПУ імені М. П. Драгоманова, академік Української академії політичних наук, д.і.н., професор.

Вітальне слово:
Вернидуб Роман Михайлович, проректор з навчально-методичної роботи НПУ імені М.П. Драгоманова, к. фіз.-мат. н., професор

Вступне слово :
Бобрицька Валентина Іванівна, професор кафедри освітньої політики Інституту політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова, д. пед. н., професор

Творчі проекти:

1. «Проблемні аспекти освітньої політики в Україні» – Бабич Альона, студентка ОКР магістр Інституту природничо-географічної освіти та екології, гр. 5-МТ (Науковий консультант: викладач кафедри освітньої політики О.О.Субіна)
2. «Освітня політика в трансформаційному суспільстві» – Хоружа Юлія, студентка ОКР магістр Інституту управління та економіки освіти, гр. 5МУНЗ (Науковий консультант: старший викладач кафедри освітньої політики, к.і.н. Л.П. Мелещенко).
3. «Державно-громадська модель управління освітою як напрям сучасної освітньої політики» –
Березовська Люба студентка ОКР бакалавр Інституту політології та права, гр. 34 п (Науковий консультант: викладач кафедри освітньої політика К.А. Постол)
4. «Педагогічні інновації в українській дошкільній освіті» – Сідєльнікова Віта, студентка ОКР магістр Інституту розвитку дитини, гр. 5-МД (Науковий консультант: викладач кафедри освітньої політики, к.ю.н. Ю.В. Плахтій)
5. «Освітня політика Великої Британії в галузі дошкільної освіти: позитивний досвід для України» – Колодько Дар’я, студентка ОКР магістр Інституту іноземної філології, гр. 51-РА (Науковий консультант: професор кафедри освітньої політики, д. пед. н, професор В.І. Бобрицька)
6. «Актуальні питання профорієнтаційної роботи в Україні» – Беєр Ольга, студентка ОКР магістр Інституту природничо-географічної освіти та екології, гр. 5-МТ (Науковий консультант: викладач кафедри освітньої політики О.О.Субіна)
7. «Освітня політика України та США щодо організації вступу до вищих навчальних закладів: порівняльний аналіз» – Савінова Ірина, студентка ОКР магістр Інституту іноземної філології, гр. 51-РА (Науковий консультант: професор кафедри освітньої політики, д. пед. н, професор В.І. Бобрицька)
8. «Аналіз стратегій освітніх реформ в країнах ЄС» – Сплодитель Анастасія, студентка ОКР магістр Інституту природничо-географічної освіти та екології, гр. 5-МГ (Науковий консультант: викладач кафедри освітньої політики О.О.Субіна)
9. «Етапи формування та розвитку Європейського простору вищої освіти» – Данилюк Ірина, студентка ОКР магістр Інституту розвитку дитини, гр. 5 МД (Науковий консультант: викладач кафедри освітньої політики, к.ю.н. Ю.В.Плахтій)
10. «Типова структуризація вищої освіти в Україні та Данії: порівняльний аналіз» – Власенко Яна, студентка ОКР магістр Інституту магістратури, аспірантури та докторантури, гр. 5ПВШ (Науковий консультант: професор кафедри освітньої політики, д. пед. н, професор В.І. Бобрицька)
11. «Забезпечення якості вищої освіти в умовах інтернаціоналізації глобального освітнього простору» – Петренко Олександр, студент ОКР магістр Інститут фізичного виховання та спорту, гр. 6МС (Науковий консультант: асистент кафедри освітньої політики Т.О.Шевель)
12. «Міжнародна академічна мобільність як фактор інтеграції України у світовий науково-освітній простір» – Грищук Юлія, студентка ОКР спеціаліст Інститут соціальної роботи (Науковий консультант: старший викладач кафедри освітньої політики, к.і.н. С.В. Горохов)
13. «Міжнародні зв’язки національної системи вищої освіти у Швеції як об’єкт освітньої політики» – Сінякова Лілія, студентка ОКР магістр Інституту магістратури, аспірантури та докторантури, гр. 5ПВШ (Науковий консультант: професор кафедри освітньої політики, д. пед. н, професор В.І. Бобрицька)
14. «Проблема білінгвізму з позицій освітньої політики України» – Дятлова Оксана, студентка ОКР магістр Інституту розвитку дитини, гр. 5МД (Науковий консультант: викладач кафедри освітньої політики, к.ю.н. Ю.В.Плахтій)
15. «Мовна політика ЄС» - Андрійчук Галина, студентка ОКР магістр Інституту управління та економіки освіти, гр. 5МУНЗ (Науковий консультант: старший викладач кафедри освітньої політики, к.і.н. Л.П. Мелещенко).
16. «Мова і навчання: досвід Польщі для України у розв’язанні актуальної проблеми освітньої політики» – Раздольська Вікторія, студентка ОКР магістр Інституту магістратури, аспірантури та докторантури, гр. 5ПВШ (Науковий консультант: професор кафедри освітньої політики, д. пед. н, професор В.І. Бобрицька)
17. «Освітня політика у підготовці педагогічних і науково-педагогічних кадрів» – Велічко Інна, студентка ОКР спеціаліст Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації, гр. 5ПВШ (Науковий консультант: старший викладач кафедри освітньої політики, к.і.н. С.В. Горохов)
18. «Впровадження інновацій у професійну підготовку майбутніх учителів фізичної культури» – Ткаченко Тетяна, студентка ОКР магістр Інституту фізичного виховання та спорту, гр. 6МС
(Науковий консультант: асистент кафедри освітньої політики Т.О.Шевель)