Політико-правові механізми протидії російській агресії на морі

26.06.2023

2023 Захист устименко 1 200 x 143На кафедрі політичних наук Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбувся успішний захист дисертації на здобуття ступеня вищої освіти доктора філософії в галузі політології аспірантом кафедри політичних наук Богданом Устименко. Науковий керівник – доктор політичних наук, професор Ольга Бабкіна. Дисертаційне дослідження присвячене важливій для сучасних реалій України проблемі - політико-правовим механізмам протидії російській агресії на морі.
2023 Захист устименко 2 200 x 102Грунтовну оцінку і об'єктивний аналіз роботи надали офіційні опоненти: доктор політичних наук, професор Смолянюк Володимир Федорович; доктор політичних наук, доцент, Кондратенко Олег Юрійович; кандидат юридичних наук, доцент Короткий Тимур Робертович.
Високий науковий рівень та практичне значення дисертації підкреслив рецензент Захаренко Костянтин Володимирович.
Вітаємо Богдана Устименка і його наукового керівника! Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!