РОЗВИТОК ІНСТИТУТУ— ЗАПОРУКА УСПІХУ

2.06.2023

2023 Пирогово 2 200 x 257В Національному музеї народної архітектури та побуту України за участі професорсько-викладацького складу ННІ права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова відбувся круглий стіл на тему: «Стратегії повоєнного відновлення та модернізації України». Усі теми, що презентовані доповідачами під час проведення круглого столу були цікавими, актуальними та практичними. Учасники пропонували цікаві ідеї та шляхи відновлення країни, дійшовши до висновку, що відбудова України – це не повернення до кордонів 24 лютого ц.р., а повноцінна розбудова та інтегрування до Європейського співтовариства. Разом з присутнім науковим товариством вирішено сконцентрувати зусилля для відновлення країни та її подальшого розвитку. Дякуємо усім за цікаві доповіді та дискусії!
2023 Пирогово 1 200 x 124Під час екскурсії музеєм просто неба «Пирогово» професорсько-викладацький склад ННІ права та політології мав змогу ознайомитися з історією, традиціями та побутом українців, де в реалістичних умовах експонуються всі історико-етнографічні регіони України, представлено понад 300 пам’яток традиційного українського народного будівництва п’ятьох минулих століть. Інститут продовжуватиме подібні заходи. Під час завершення зустрічі, Павло Горінов, в.о. директора Інституту, к.ю.н., підкреслив важливість організації подібних зустрічей і вручив сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціальне і правове забезпечення волонтерської діяльності в Україні в умовах безпекових викликів» Артему Палієнку, заступнику генерального директора цього національного комплексу.
#Усе_буде_Україна