СТУДЕНТОЦЕНТРИЗМ — ЗАПОРУКА КОНСТРУКТИВНОГО ДІАЛОГУ

27.06.2023

2023 зустріч зі студентським активом 1 200 x 150Відбулася зустріч дирекції ННІ права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова зі студентським активом Інституту. Зустріч проходила у форматі дружнього діалогу, під час якого студенти-активісти (Аліна Гоцуляк – голова студентського парламенту Інституту; Максим Сапко – заступник голови студентського парламенту; Ілля Морозов – голова сектору захисту прав та інтересів студентів; Орест Герасимчук – голова культурно-масового сектору, Катерина Палій – голова інформаційного сектору) мали змогу висловити свої думки та власні бачення розвитку Інституту. Директор Інституту Павло Горінов зауважив, що дирекція робить усе можливе в цей нелегкий час, щоб організація студентського життя та освітнього процесу були ефективними та насиченими, а студенти мали змогу отримати максимум від навчання в Університеті. Також було анонсовано створення Академії волонтерства.
2023 зустріч зі студентським активом 2 200 x 125Студенти активно ставили запитання різного характеру, але, беззаперечно, важливі для студентської спільноти, зокрема, роботи Юридичної клініки, навчання, юридичної та політологічної практик, організації дозвілля. Також були обговорені важливі питання навчальної та наукової діяльності студентів, їх участі в організації та проведенні загальноінститутських заходів: конференцій, круглих столів тощо. Щиро вдячні студентам за активну позицію, проявлену під час зустрічі. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та конструктивний діалог у всіх форматах заради якнайшвидшої перемоги України! 🇺🇦
#УСЕ_БУДЕ_УКРАЇНА