Турецьке «Сяйво» в гостях у Драгоманова

23.04.2014

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова бере активну участь у освітніх проектах, що сприяють ознайомленню молоді з культурою і традиціями інших народів, зокрема Туреччини. Зокрема 23 квітня 2014 р. з 10.00 до 14.00 було проведено Українсько-турецьким культурним центром «Сяйво» в нашому університеті майстер клас, який присвячено 12-му Міжнародному фестивалю мов та культур України, організаторами якого є: Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Міжнародна школа «Меридіан» та Українсько-турецький культурний центр «Сяйво».