Виборчий марафон

7-15.06.2023

2023 виборчий марафон 1 200 x 1602023 виборчий марафон 2 200 x 341Останні тижні в нашому Інституті насичені на вибори. 7 червня 2023 р., після погодження з колективом, призначено директора ННІ права та політології Павла Горінова. 9 червня 2023 р. відбулися позачергові вибори студентів до складу Студентського парламенту Начально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова. Були проведені вибори голови студентського парламенту інституту. Переможницею стала студентка 3 курсу, спеціальності «Право» Аліна Гоцуляк. 15 червня 2023 р. відбулося Велике засідання студентів Інституту, де з вітальним словом виступив директор Інституту Павло Горінов, а також заступниця директора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Анна Карнаух та заступниця директора по роботі із студентами Наталія Деркачова. Окрім того був запрошений у якості спеціального гостя голова первинної профспілкової організації Університету Станіслав Цибін, який розповів про важливість представництва та захисту прав та інтересів студентів УДУ імені Михайла Драгоманова. Також були проведені вибори до студентського парламенту, де було обрано заступників голови студентського парламенту: Подоляк Мар'яну, Олійник Соломію та Сапка Максима; голову профкому - 2023 виборчий марафон 3 200 x 100Подоляк Мар'яну та заступницю голови профкому - Лісовську Анастасію; секретаря - Олійник Соломію. Також було обрано голів секторів студентського парламенту: голова соціального сектору- Олійник Соломія, голова сектору захисту прав та інтересів студентів - Ілля Морозов, голова культурно-масового сектору - Орест Герасимчук, голова інформаційного сектору - Палій Катерина, голова спортивного сектору- Карбань Євгенія. Вітаємо новообраних представників і впевнені, що з такою командою Навчально-науковий інститут права та політології вийде на новий рівень свого розвитку!
#Усе_буде_Україна