“Юридичний стартап”

5-6.07.2014

Шановні студенти та молоді
правники!

Ліга студентів АПУ запрошує Вас прийняти участь у дводенному інтенсиві “Юридичний стартап” від Ірини Нікітіної та Олексія Бежевця, який відбудеться в м. Києві.

Цільова аудиторія:
студенти/випускники старших курсів юридичних факультетів та майбутні власники юридичних фірм.
Формат: інтенсив з елементами ділової гри та case-study.
Основні питання, що розглядатимуться:
На колір та смак товариш не всяк; (мегамаркет, бутік чи соло-практика) Хто, що, кому, скільки? (клієнти, послуги, ціноутворення) «Юридичні стрінги» та інші елементи юридичного гардеробу; (економіка юрбізу) Ворог мій – бійся мене, друже мій – не зрікайся мене; (кадрова політика) Внутрішні процеси із зовнішнім ефектом; (управління знаннями та контроль якості послуг) Ведучі курсу:
Ірина Нікітіна , незалежний бізнес-консультант Олексій Бежевець , адвокат, партнер Юридичної компанії
«Правовий Альянс» Умови відбору учасників заходу:
Відповідність критерію студенти/випускники старших (не менше 3-го) курсів юридичних
факультетів. Підготовка Ессе (~500 слів) на тему: «Якою я бачу мою юридичну фірму». Готовність активно попрацювати головою 1,5 дня в колі однодумців. Вартість участі (організаційні витрати):
100 грн - для кандидатів в члени або членів Асоціації правників України;
150 грн - для інших учасників.
Аби прийняти участь необхідно зареєструватися за посиланням:

NB! Кількість місць обмежена! Реєстрація учасників відбуватиметься до набору групи. Поспішайте реєструватися і присилайте своє ессе! Не втрать свою можливість дізнатися як стати найуспішнішим власником юридичної фірми!