СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Допомога батькам важкохворих дітей без інвалідності

2019 Допомога батькам важкохворих дітей 200 x 1331 січня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми».
Батькам дітей, яким не встановлено інвалідність, буде нараховуватись державна допомога. До цього переліку належать діти, хворі на важке перинатальне ураження нервової системи, важку вроджену ваду розвитку, онкологічне, онкогематологічне захворювання, дитячий церебральний параліч, важкий психічний розлад, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гостре або хронічне захворювання нирок, або діти, які отримали важку травму, потребують трансплантації органів чи паліативної допомоги.
Відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» допомога надається щомісячно в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Для довідки, прожитковий мінімум у 2019 році для осіб, які втратили працездатність:
з 01 січня пo 30 червня – 1497 грн;
з 01 липня пo 30 листопада – 1564 грн;
з 01 грудня – 1638 грн.
Окрім того, внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Зміни гарантують сплату єдиного соціального внеску за одного з працездатних батьків такої дитини. Також батьки хворих дітей підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню. Зазначений період догляду зараховуватиметься до страхового стажу, що дає право на пенсійне забезпечення, і до стажу роботи, який дає право на щорічну основну відпустку.
Перелік документів для призначення допомоги:
- заява про призначення допомоги за відповідною формою;
- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
- документ, що підтверджує повноваження опікуна, піклувальника, прийомних батьків, батьків-вихователів;
- свідоцтво про народження дитини;
- довідка про захворювання дитини.
Куди звертатись?
Для оформлення відповідної допомоги потрібно звернутися до органу соціального захисту населення.
Призначені виплати припиняються у разі:
- тимчасового влаштування хворої дитини на повне державне утримання за заявою отримувача такої допомоги;
- влаштування дитини на повне державне утримання у разі відібрання хворої дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав.
Державна допомога – це додаткові кошти для догляду за дитиною. Зауважте, що дані виплати не залежать від одержання інших державних допомог.
Також батьки можуть розраховувати на інші виплати від держави:
- тимчасову допомогу для дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
- державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
- державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державну соціальну допомогу на догляд;
- допомогу на дітей одиноким матерям;
- державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам;
- державну одноразову допомогу «пакунок малюка».

Станіслав Куценко,
начальник ГТУЮ у місті Києві

   

Всього відвідувань  

10157458
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
743
7909
39976
92653
276123
8713324
10157458

Your IP: 3.234.208.66
Server Time: 2020-02-20 01:45:01
   

Хто на сайті?  

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

img_0175.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація