Андрусишин Богдан Іванович

2023 Андрусишин професор кафедриАндрусишин Богдан Іванович, завідувач кафедри теорії та історії держави і права, Академік Української академії історичних наук, Академії наук вищої школи України, Української академії політичних наук, Міжнародної гуманітарної академії, заслужений діяч науки і техніки України.

Науковий ступінь: доктор історичних наук

Вчене звання: професор.

Голова громадської організації “Феміда”, член правління громадської організації Національна спілка краєзнавців України, член редколегії Наукового часопису Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Серія 18: Право, включеного до переліку наукових фахових видань (категорія «Б») зі спеціальностей 081 – Право, 262 – Правоохоронна діяльність, 293 – Міжнародне право (Наказ Міністерства освіти і науки України № 157 від 9 лютого 2021 р.)., член правління міжнародного культурного центру “Сяйво”, член редколегії журналу “Краєзнавство” Наказом МОН України від 10.10.2022 р. № 894 журнал «Краєзнавство» включено до Переліку наукових фахових видань України з історичних спеціальностей (категорія "Б") Журнал включено до бази даних Google Scholar Slavic Humanities Index, Україніка наукова.
Член редколегії журналу “Social and Human Sciences. Polish-Ukrainian scientific journal Nauki Spoleczno-Humanistyczne, журнал включено до переліку Наукової бібліотеки Республіки Польща у м. Варшаві. Є науковим керівником аспірантів кафедри теорії та історії держави і права.

Автор близько 400 публікацій, серед яких понад 20 монографій, підручників та навчальних посібників для студентів закладів вищої освіти та учнів загальноосвітніх шкіл.

Стаж науково-педагогічної роботи - 33 роки.

Нагороди: Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України, численними відзнаками міністерств і відомств України, громадських та релігійних організацій. Лауреат премії імені Героя України Михайла Сікорського, почесний краєзнавець України.