Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!

🔷 Сьогодні, 21 лютого 2024 р., у рамках президентського проєкту "Пліч-о-пліч" у спортивному комплексі УДУ імені Михайла Драгоманова відбулися студентські змагання з перетягування канату.
🔶Серед усіх команд перше місце вибороли студенти нашого Інституту.

🔷Збірна студентів продемонструвала не лише фізичну силу, але й вміння працювати в команді, підтримуючи один одного на шляху до перемоги.Возможно, это изображение текстВозможно, это изображение 2 человека и текст
🤝 Капітана команди також привітав й директор Інституту Павло Горінов, який побажав студентам завжди зберігати такий же дух командної згуртованості та наполегливості у всіх їхніх майбутніх починаннях. Він підкреслив, що такі змагання – це не лише випробування фізичної сили, але й чудова можливість розвивати вміння співпрацювати та досягати спільних цілей. Директор наголосив на важливості здорового способу життя та спорту у формуванні міцного характеру та лідерських якостей серед студентства.
🔶Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів і перемог!