Tрансформація правової системи України: виклики сучасності

🔸21 лютого 2024 р. на базі УДУ імені Михайла Драгоманова відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформація правової системи України: виклики сучасності», присвячена правовим проблемам на сучасному етапі становлення Української Возможно, это изображение 1 человекдержави.

🔹Захід відбувся за ініціативи кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова.Возможно, это изображение 6 человек, Овальный кабинет и текст
🔸У конференції взяли участь викладачі, аспіранти, студенти навчальних закладів з усієї України, практичні працівники різних сфер.
🔹ЗВозможно, это изображение 1 человек и текст вітальним словом виступили: Григорій Торбін, проректор з наукової роботи Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор; Павло Горінов, директор Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Заслужений працівник соціальної сфери України, кандидат юридичних наук, доцент; Наталія Сухицька, завідувач кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, кандидат юридичних наук, доцент.

🔸Під час дискусій учасники торкалися актуальних правових проблем правознавства. Зокрема, у своїх доповідях учасники конференції торкалися актуальних питань трудового, кримінального, господарського права, історичних шляхів розвитку Української держави.Возможно, это изображение 4 человека и текст
🔸Сергій Москаленко – професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, виступив з доповіддю: «Правове регулювання виплати за затримку розрахунку при звільненні».
🔹 Федір Медвідь — професор кафедри теорії держави і права та конституційного права, доктор наук в галузі політології, канд.філос. наук, доцент, професор МКА, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності виступив з доповіддю: «Правова система України: теоретичні аспекти».
🔸Юрій Журик – член Наглядової Ради Громадської організації “Міжнародна фундація науковців та освітян” (IESF) виступив з доповіддю: «Колізійність цивільно-правового та господарсько-правового регулювання окремих суспільних відносин».
🔹Микола Бортун – доцент кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова висупив з доповіддю: «Шляхи реформування органів кримінальної юстиції».
🔸Тетяна Гавронська – доцент кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, кандидат юридичних наук, доцент виступила з доповіддю: «Правове забезпечення прав і свобод людини в Україні».
🤝Дякуємо всім учасникам і запрошуємо до подальшої плідної співпраці! 🤗