Для поглиблення наукового пошуку

Студентське наукове товариствоСтуденти Інституту політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у листопаді 2014 року підписали Декларацію про створення Студентського наукового товариства Інституту політології та права (СНТ Інституту) для консолідації, організації та координації студентської наукової роботи в Інституті та висловили бажання включити його до складу Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
У грудні 2014 року відбулись Загальні збори СНТ Інституту, на яких члени товариства ухвалили Статут СНТ Інституту і обрали головою СНТ Інституту студентку 4 курсу спеціальності «Політологія» Березовську Любов Василівну. Дані рішення СНТ були затвердженні Вченою радою Інституту політології та права.

Статут Студентського наукового товариства Інституту політології та права