З Днем Захисника України!!!

14.10.2015

День захисника України 200 x 122Шановні співробітники, студенти та гості Інституту політології та права, в цьому році 14 жовтня, вперше відзначається нове державне свято День Захисника України. Говорячи про це свято, в першу чергу варто вшанувати пам'ять тих хто загинув боронячи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Шануючи загиблих героїв в цей день необхідно від щирого сердця привітати тих хто вижив і нині поруч з нами. Дирекція Інституту від усієї душі вітає всіх захисників України з цим святом і висловлює щиру вдячність тим хоробрим чоловікам та жінкам, що ризикували і ризикують життям заради нашого з вами життя, миру та спокою! В першу чергу ми вітаємо тих, хто зі зброєю в руках, відкинувши страх перед смертю, долаючи неймовірну жорстокість і підлість ворогів, тупість і жадобу командування, боягузтво і недолугість політиків захистив і продовжує захищати нас усіх від збройної агресії російсько-нацистських загарбників і контрольованих ними терористичних банд. А особливо, ми вітаємо викладачів та студентів Інституту політології та права, які боронили і боронять нас і нашу державу у рядах збройних сил, підрозділів МВС і добровольчих батальйонів. Разом з тим, вітаючи захисників України, не можна не згадати наших волонтерів і серед них представників волонтерської організації Інституту політології та права. Саме волонтери, під ворожим вогнем, у скрутні години, підтримали наших воїнів на передовій і разом з хоробрими українськими бійцями й добровольцями стали символом і живим утіленням сили духу українського народу. Вітаємо вас наші дорогі волонтери!

Також ми вітаємо всіх студентів і викладачів, що незважаючи на тяжкі часи, жертвували кошти, передавали речі і здавали кров для наших воїнів на передовій. Всіх тих, хто після тяжкого робочого або навчального дня присвячував вечори не заслуженому відпочинку, а роботі у волонтерських центрах. Хто замість нічних клубів і розваг з друзями плів маскувальні сітки та халати. Кожен хто допомагав і продовжує допомагати нашим солдатам, хто приймає на себе відповідальність за долю держави і не словом, а ділом захищає Україну заслуговує на привітання та пошану у цей святковий день. З Днем Захисника України дорогі наші герої! Міцного вам здоров’я, веселої вдачі і хай ворожі кулі вас минають! Бережи вас Боже і доземний вам уклін від усіх нас! Зі святом вас! Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!