Привітання від професора Телешуна

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
03067, Україна, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20

Ректору
Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, член-кореспонденту НАН України, заслуженому діячу науки і техніки України, доктору філософських наук, професору В.П. Андрущенку

Вельмишановний Вікторе Петровичу!
Вітаємо Вас, а у Вашій особі весь колектив університету з Новим роком та Різдвом Христовим!
Зичимо Вам свіжих сил для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах!
Щастя Вам і добра!

Привітання Телешуна Андрусишин 2016 200 x 275

Проректору НПУ імені М.П.Драгоманова, директору Інституту політології та права, доктору історичних наук, професору Б.І. Андрусишину

Вельмишановний Богдане Івановичу!

Вітаємо Вас, а у Вашій особі весь колектив інституту з Новим роком та Різдвом Христовим!
Щастя Вам і добра!
З щирою повагою.

Директор Інституту державної служби

та місцевого самоврядування НАДУ