Побачила світ монографія Кархут О. Я.

Монографія Кархут 2017 112 x 200На базі факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова вийшла друком одноосібна монографія кандидата юридичних наук, доцента кафедри теорії та історії держави і права Кархут Ольги Ярославівни на тему: «Механізм правового регулювання суспільних відносин у сфері освіти: теоретико-правовий аспект». Монографія рекомендована для використання при вивченні освітнього права і суміжних юридичних дисциплін. З монографією можна ознайомитися у бібліотеці НПУ імені М. П. Драгоманова.
Бібліографічне посилання: Кархут О. Я. Механізм правового регулювання суспільних відносин у сфері освіти: теоретико-правовий аспект : монографія / О. Я. Кархут. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2016. – 256 с.