Інноваційні методи правових досліджень

6.12.2017

2017 метод семінар 1 200 x 112В рамках проведення всеукраїнського тижня права у 2017 році, викладачі та студенти факультету політології та права відвідали науково-практичний семінар «Сучасні методи правових досліджень», організований Київським регіональним центром Національної академії правових наук України. 2017 метод семінар 2 200 x 112Доповідачі семінару презентували свої розробки, спрямовані на вдосконалення засобів наукового пошуку у галузі права. А також, торкнулися питань сучасного застосування досвіду правових досліджень попередніх історичних періоді, зокрема радянської доби. Слухачі мали змогу ознайомитися з різними, в тому числі альтернативними, точками зору на практику правничих наукових розвідок і отримали корисний досвід у галузі здійснення правових досліджень і спілкуванні з видатними українськими вченими.