ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА 2017

11.10.2017

2017 дебют першокурсника 1 200 x 1502017 дебют першокурсника 2 105 x 150Вже традиційно в приміщенні актової зали гуманітарного корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся щорічний конкурс-концерт «Дебют першокурсника» організований студентами факультету політології та права. Студенти першого курсу спеціальностей «Право» і «Політологія» продемонстрували результати власної творчості та винахідливості. Концерт пройшов в атмосфері гумору і свята. Усі глядачі та учасники отримали максимум позитивних емоцій та вражень. Першокурсники показали чудове почуття гумору і найрізноманітніші таланти чим в черговий раз підтвердили, що вони є гідним поповнення студентської родини факультету політології та права і усього НПУ імені М. П. Драгоманова. За результатами оцінок жюрі перше місце заслужено посіли студенти 13П групи (правознавці), а  почесне друге місце дісталося 14 Пол групі (політологи). Студенти нагороджені грамотами та солодкими призами. Співробітники деканату та викладачі вітають першокурсників із гідним початком свого студентського життя. Бажаємо натхнення, творчих звершень, продуктивного та цікавого навчання, легких сесій та більше життєвого драйву!