Договір про співпрацю з управлінням юстиції

2.03.2017

image001 200 x 202На початку березня 2017 року керівник виробничої практики, доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін О. С. Можайкіна провела переговори з Головним територіальним управлінням юстиції у            м. Києві. Результатом переговорів стало підписання договору про співпрацю між зазначеним управлінням та факультетом політології та права про співпрацю в галузі практичної підготовки студентів спеціальності «Право». У відповідності до угоди наші студенти зможуть удосконалювати свої знання, вміння і навички в різних структурних підрозділах Головного територіального управління юстиції у м. Києві. Таким чином, реалізовується компетентнісний підхід в освітньому процесі нашого факультету.