Музей шістдесятництва 2017

11.05.2017

Музей шістидесятництва 2017 200 x 150В умовах агресії проти української держави, поширення правового нігілізму особливого значення набуває необхідність інтенсифікації правового виховання студентської молоді. Одним з найкращих способів його здійснення є виховання на прикладах відомих учасників правозахисного руху в Україні, зокрема українських дисидентів: Петра Григоренка, Семена Глузмана, Миколи Руденка, Левка Лук'яненка, Оксани Мешко, Івана та Надії Світличних, В′ячеслава Чорновола, Василя Стуса, Леся Танюка,  Михайлини Коцюбинської, Богдана та Михайла Горинів, Юрія Бадзьо. Саме тому в рамках навчального курсу «методика правового виховання учнів», який викладає завідувач кафедри правознавства, кандидат юридичних наук, доцент Губань Радим Васильович  студенти відвідали філію Музею історії міста Києва – Музей шістдесятництва. Студенти прослухали лекцію про історію правозахисного руху в Україні, а також ознайомилися з численними експонатами музею.