Нове правосуддя

6.12.2016

Нове правосуддя 2016 200 x 112В рамках тижня права на факультеті політології та права прочитав лекцію юридичний радник програми USAID з реформування сектору юстиції "Нове правосуддя" Артем Шаіпов. Тема лекції:  ”Підвищення якості правничої освіти в Україні: зусилля Програми USAID «Нове правосуддя»”. Гість окреслив проблематику, якою займається програма та розповів про здобутки попередньої програми "Справедливе правосудя". Окремо наголосив на важливості для USAID питання юридичної освіти. Оскільки не можна реформувати судову систему без реформи юридичної освіти. Студенти спільно з доповідачем поміркували про доцільність запровадження магістратури в галузі права без отримання ступення бакалавра, про базові цінності юридичної професії, а також про необхідність вищої юридичної освіти для поліцейських. А також обговорили ще ряд цікавих та дискусійних проблем.