«Освіта і наука 2018»

17.04.2018

2018 конференція освіта і наука 200 x 150На факультеті політології та права відбулася щорічна студентська звітно-наукова конференція «Освіта і наука 2018».  У роботі конференції взяли участь студенти 2-3 курсів спеціальності «Право», які у своїх доповідях висвітлили актуальні проблеми теорії держави і права, конституційного, кримінального, цивільного права, а також питання реформування судової влади в Україні. Студенти активно обговорювали доповіді своїх колег, ставили запитання та дискутували. За результатами проведення конференції буде видано збірник, куди ввійдуть роботи кращих студентів – представників інтелектуальної еліти факультету. Підбиваючи підсумки, варто зазначити, що майбутнє правничої науки в надійних руках талановитої молоді!