Павла Горінова призначено на посаду директора Навчально-наукового інституту права та політології

7.06.2023

2023 призначення директора 1 200 x 92В Навчально-науковому інституті права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова відбулися збори органу громадського самоврядування ННІ права та політології. 2023 призначення директора 3 200 x 123На Порядку денному засідання — погодження кандидатури на посаду директора ННІ права та політології. За участі ректора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, члена-кореспондента НАН України, академіка НАПН України, доктора філософських наук, професора Віктора Петровича Андрущенка; проректора з наукової роботи, доктора фізико-математичних наук, професора Григорія Мирославовича Торбіна; проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи, кандидата філософських наук, професора Ростислава Григоровича Драпушко; ученого секретаря Університету, кандидата філософських наук, професора Лесі Миколаївни Панченко; начальника центру по роботі з персоналом, доктора філософських наук, професора Тетяни Анатоліївни Жижко; завідувача відділу аспірантури Ксенії Анатоліївни Боднар; декана Педагогічного факультету, кандидата педагогічних наук, професора Тараса Олексійовича Олефіренка; декана Факультету спеціальної та інклюзивної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента Ірини Сергіївни Маркусь. Професорсько-викладацький склад, студенти і співробітники Інституту заслухали перспективну програму розвитку ННІ права та політології кандидата на посаду директора ННІ права та політології, кандидата юридичних наук, доцента, заслуженого працівника соціальної сфери України Павла Валерійовича Горінова.
2023 призначення директора 2 200 x 123Павло Валерійович презентував стратегічний план розвитку Інституту та визначив головні напрями діяльності, що передбачають підвищення якості освітнього процесу, зміцнення кадрового потенціалу Інституту, формування сучасного науково-інноваційного середовища та розбудову співпраці з міжнародними партнерами. В обговоренні програми розвитку ННІ права та політології взяли участь: головний науковий співробітник НДЦ «Інститут сімейної та молодіжної політики імені Олександра Яременка», доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Ірина Миколаївна Сопілко; заступник директора з наукової роботи НДЦ «Інститут сімейної та молодіжної політики імені Олександра Яременка», кандидат психологічних наук, доцент Ілона Владиславівна Рашковська; студентка 3-го курсу спеціальності 081 Право Гоцуляк Аліна та інші. До колективу з вітальним словом звернувся ректор Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, член-кореспондент НАН України, академік НАПН України, доктор філософських наук, професор Віктор Петрович Андрущенко.
2023 призначення директора 4 200 x 136Після змістовного обговорення оприлюднених положень програми та проведеного відкритого голосування лічильна комісія оприлюднила беззаперечний позитивний результат за кандидатуру на посаду директора ННІ права та політології Павла Валерійовича Горінова. Члени органу громадського самоврядування ННІ права та політології щиро вітають Павла Валерійовича та висловлюють підтримку в подальшій співпраці!