Проблеми підготовки викладачів права

23.03.2017

Стаття Андрусишина в Голос України 2017 112 x 200В офіційному парламентському виданні Верховної Ради України, газеті Голос України опубліковано статтю доктора історичних наук, професора, декана факультету політології та права, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Української академії історичних наук, Української академії політичних наук та Академії наук вищої школи України Богдана Івановича Андрусшина на тему: «Проблеми підготовки викладачів права». У своїй статті автор розкриває сучасний стан української правничої освіти, а також обґрунтовує необхідність реформування і удосконалення системи професійної підготовки викладачів правничих дисциплін як невід’ємного елемента якісної підготовки кваліфікованих юристів європейського рівня, у яких, нині, в Україні існує гостра потреба. Також, Богдан Іванович відстоює концепцію підготовки викладачів права, як окремого освітнього і наукового напрямку і аргументовано спростовує концепцію підготовки викладачів права, як додаткової спеціалізації до фахових юридичних спеціальностей.