Різдвяний прийом у Патріарха

8.01.2018

Прийом у Патріарха 200 x 150Професор Морітц Гунцінґер, член Наглядової ради Національного педагогічного університету імені           М.П. Драгоманова, спільно з Міністром освіти і науки України Лілією Михайлівною Гриневич і деканом факультету політології та права, доктором історичних наук, професором Богданом Івановичем Андрусишиним відвідали різдвяний прийом, який був організований Його Святістю, Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.
З представниками вишу захід відвідав і відомий німецький релігійний діяч, архієпископ протестантської автокефальної церкви Communio messianica, професор, доктор теології Томас Ширмахер, якого запросив до Києва професор Морітц Гунцінґер. Тут також були присутні колишні та діючі члени українського парламенту та уряду, офіцери армії та представники академічних кіл.
Учасники заходу помолилися за майбутнє України та обговорили різні варіанти вирішення нагальних проблем, з якими стикнулася наша країна.