«STUDIO ВЕСНА 2017»

21.04.2017

Студентсько кадетський форум 2017 1 112 x 200Під патронатом Міністерства юстиції України в Інституті кримінально-виконавчої служби, 21 квітня 2017 р. відбувся курсантсько-студентський форуму «STUDIO ВЕСНА 2017». У рамках цього форуму проходили змагання між командами університетів правничого профілю з різних міст України, а також Чехії та Фінляндії. Студентсько кадетський форум 2017 2 200 x 150Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова на змаганнях представляла команда факультету політології та права у складі студентів В. Кричка,            Ю. Крилової, Я. Поліщук, К. Котик          М. Косовської. Нашій команді випала честь урочисто відкрити форум та презентувати слайд-шоу про рідний університет і, зокрема, про факультет політології та права та його студентів. У ході боротьби в інтелектуальних змаганнях серед представників 10 різних ВНЗ, команда нашого університету виборола 1 місце і здобула кубок змагань. Поряд з інтелектуальними змаганнями проходив турнір з міні-футболу де команда факультету політології та права (А. Андрушків, Т. Угрехілідзе та інші.) достойно представила Національний педагогічний університет. У числі футболістів на поле виходив, також, декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Б. І. Андрусишин.

Фотогалерея...