Товаристський матч з міні-футболу між НПУ імені М.П. Драгоманова та ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький університет імені Григорія Сковороди»

22 лютого 2018 р.

2018 товариський матч 200 x 113У спортивному комплексі НПУ імені М.П. Драгоманова в рамках угоди про співпрацю з ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький університет імені Григорія Сковороди» відбувся товаристський матч з міні-футболу.
У ході запеклої боротьби перемогу здобули господарі з рахунком 9:7.
Забитим м’ячем відзначився декан факультету політології та права проф. Богдан Андрусишин, який є почесним професором ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький університет імені Григорія Сковороди».
За команду гостей виступав півзахисник київського «Динамо» кінця 90-х років під керівництвом легендарного тренера Валерія Лобановського – Віталій Косовський.
Учасники матчу обмінялися досвідом проведення спортивно-масових заходів для студентів університету та спільно відвідали футбольну гру 1/16 фіналу Ліги Європи між київською командою «Динамо» та афінським клубом «АЕК» на НСК «Олімпійський».

На фото: Артем Лобанов, Віталій Косовський та Богдан Андрусишин