Відкрита зустріч з Головою Конституційного Суду України Станіславом Шевчуком

19.04.2018

2018 зустріч з Шевчуком 1 200 x 267Студенти спеціальності «Право» факультету політології та права долучились  до унікальної зустрічі з новообраним Головою Конституційного Суду України Станіславом Шевчуком, що відбулася у приміщенні «CREATIVE QUARTER» (ТЦ «Гулівер»). Ініціатором зустрічі виступила Ліга студентів Асоціації правників України. Станіслав Шевчук поділився своїм життєвим шляхом, розповів про те, що вплинуло на вибір професії та роль освіти у своєму житті. 2018 зустріч з Шевчуком 2 200 x 150Окрім того він детально розповів про роботу Конституційного Суду, реформу судової системи, свою діяльність на посаді Голови КСУ, ухвалені рішення за місяць роботи та плани на майбутнє. Зустріч пройшла у досить цікавому форматі «TownHall». В процесі спілкування залу задавались питання, на які можна було реагувати за допомогою табличок: «Підтримую, «Питання» та «Проти». Такі активності дають розуміння аудиторії, залучення до обговорення та орієнтують спікера, чи заглиблюватись, або навпаки пояснити доступніше. У присутніх була можливість не лише послухати Станіслава Шевчука, а також самостійно задати йому питання.