VІІ Конгрес політологів України «Цивілізаційне самовизначення України наприкінці ХХ – на початку ХХІ ст.»

23.03.2018 р.

2018 конгрес політологів 200 x 133Декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Андрусишин Богдан Іванович, завідувач кафедри політичних наук, доктор політичних наук, професор Бабкіна Ольга Володимирівна та доктор політичних наук, професор Варзар Іван Михайлович взали участь у VІІ Конгресі політологів України, що відбувся в Інституті політичних і етнонацільнальних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України.
«Конгрес» – формат, який дає змогу українським політологам з різних установ та регіонів зібратися як для обговорення найбільш актуальних питань розвитку політичної науки, так і з метою розв’язання нагальних організаційних проблем політологічного співтовариства. Співорганізаторами цього заходу стали Асоціація політичних наук України, Українська академія політичних наук, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України та Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Наукова тема VІІ Конгресу – «Цивілізаційне самовизначення України наприкінці ХХ – на початку ХХІ ст.»
У вступному слові президент Асоціації політичних наук України, директор Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, член-кореспондент НАН України Рафальський Олег Олексійович окреслив коло питань, пов’язаних із необхідністю політологічного осмислення сучасного етапу державотворення, тенденцій суспільного розвитку, наголосив на необхідності об’єднання зусиль вітчизняних суспільствознавців у висвітленні й професійній оцінці існуючих проблем, пошуку ефективних шляхів суспільної консолідації як основи цивілізаційного розвитку України.

Програма конгресу...