Ювілей ліцею «Голосіївський»

28.04.2017

Ліцей ювілей 2017 113 x 150Нещодавно ліцей «Голосіївський» № 241 відзначав 20-річчя з дня свого заснування. Привітати заклад з ювілеєм прийшли студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» - Галайко Леся, Шевченко Тетяна, Підлісна Ольга, які на чолі з професором кафедри юридичних галузевих дисциплін Купіною Людмилою Францівною - мамою учениці ліцею, провели пізнавальний урок у 2-а класі. Тема уроку була «Бережи лісову аптеку». Учням було запропоновано ознайомитися із основними лікарськими рослинами, розтлумачено їх властивості та звернену увагу на особливий режим охорони рідкісних лікарських рослин, в тому числі в полі законодавчого регулювання. Формою закріплення матеріалу стала колективна творча робота учнів з використанням природнього матеріалу.

Фотогалерея...