З’їзд юридичних клінік міста Києва у 2017 р.

18.10.2017

2017 зїзд юрклінік 200 x 150За ініціативи та на базі юридичної клініки “Pro bono” КНУ імені Тараса Шевченка відбувся масштабний історичний з’їзд юридичних клінік міста Києва. Лейтмотивом зібрання стала ідея до єднання та спільного вирішення проблем. Кожен доповідач підняв важливу тему для розвитку клінічної освіти в Україні. У з’їзді взяла участь і керівник юридичної клініки факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, кандидат юридичних наук, доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін Дубчак Л. С. і як керівник ЮК «Центр правничої допомоги НПУ імені М. П. Драгоманова» розповіла про специфіку діяльності та розмаїття заходів, які організовуються нашою юридичною клінікою. За результатами заходу, підтверджую тезу Олени Шурин, координатора юридичної клініки "PRO BONO" КНУ ім. Т. Шевченка, що надзвичайне задоволення – відчути чітке ініціативне пульсування від усієї спільноти.