"Захист торгових марок в Україні"

27.03.2018

2018 Захист торгівельних марок 2 200 x 2672018 Захист торгівельних марок 1 200 x 267За ініціативи юридичної клініки НПУ імені М.П.Драгоманова "Центр правничої допомоги"  (керівник к.ю.н., доцент Дубчак Л.С.) відбулася лекція для студентів 1-4 курсів на тему "Захист торгових марок в Україні" за участю начальника юридичного відділу та юриста Патентно-правової фірми "Пахаренко і партнери" Анни Прохорової та Ігоря Алфьорова, а також Лариси Севостьянової (Український альянс по боротьбі з підробками та піратством). Під час лекції було розгорнуто мобільний музей підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством в рамках акції "Я купую справжнє. Я не купую підробок!". Студенти отримали не тільки нові знання у сфері захисту прав інтелектуальної власності, але й цінні поради для повсякденного життя!