ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2018!

28.04.2018

2018 день відкритих дверей 200 x 111Визначаєтесь з вибором майбутньої професії та обираєте відповідний навчальний заклад? Бажаєте дізнатися детальніше про вступ, особливості навчання, освітні можливості та додаткові переваги? Тоді ми чекаємо саме на Вас!
28 квітня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!
Цього дня Ви матимете унікальну можливість: зможете зустрітися з адміністрацією університету, дізнатися про його факультети та освітньо-професійні програми, особисто поспілкуватися з професорами, викладачами й студентами різних факультетів, дізнатися у них про особливості навчального процесу у нашому виші.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

10.00 – зустріч абітурієнтів
11.00–12.00 – офіційна частина (Блакитна зала НПУ імені М.П. Драгоманова)
12.00–12.30 – зустріч з абітурієнтами факультету політології та права в аудиторії 206
- вітальне слово декана факультету політології та права, доктора історичних наук, професора Б.І. Андрусишина;
- презентація факультету політології та права;
- вітальне слово студентів факультету політології та права;
- виступ гостей (випускників факультету політології та права)
- майстер-клас (судове засідання)
Завітайте до нас на День відкритих дверей та отримаєте відповіді на всі запитання та індивідуальну консультацію безпосередньо від співробітників Приймальної комісії університету.
Отож, чекаємо усіх 28 квітня 2018 року з 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, центральний корпус НПУ імені М. П. Драгоманова (станція метро «Університет»).
За додатковою інформацією звертайтеся за тел.:
Приймальна комісія: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36.
Деканат факультету політології та права: (044)486-97-67
Зробіть правильний професійний вибір, оберіть правильний шлях до свого майбутнього, станьте частиною великої Драгоманівської родини!
Ми чекаємо саме на ВАС!