Студентський актив

Підсумки чемпіонату факультету політології та права з фут залу

29.11.2016

Футбол 2016 фінал 1 200 x 133На факультеті політології та права завершилося справжнє свято спорту - чемпіонат факультету з фут залу. У чемпіонаті прийняли участь команди усіх курсів факультету політології та права і були представлені майже всі академічні групи. Чемпіонат організований за підтримки студентського профбюро та за сприяння студентського самоврядування і деканату факультету. Особливу роль в організації чемпіонату відіграли представники студентської ради факультету (особливо Джигун М.) і профбюро факультету (Андрушків А.). Суддею і одним з організатор чемпіонату виступав майстер спорту Чижаєв П. І.

Фотогалерея...

Результати матчів чемпіонату:

Команди учасників Рахунок
5 курс проти 1курсу 6:1
4 курс проти 2 курсу 6:3
5 курс проти 2 курсу 7:3
5 курс проти 4 курсу 3:3
2 курс проти 1 курсу 6:3
3 курс проти 1 курсу 6:5
3 курс проти 2 курсу 3:0
3 курс проти 4 курсу 5:7
4 курс проти 1 курсу 0:0
5 курс проти 3 курсу 15:10

За результатами чемпіонату команди посіли такі місця у загальнокомандному заліку:

1 місце 5 курс (10 очок)
2 місце 4 курс (7 очок)
3 місце 3 курс (6 очок)
4 місце 2 курс (3 очка)
5 місце 1 курс (1 очко)

Футбол 2016 3 600 x 400 200 x 133В індивідуальному заліку кращими бомбардирами стали:
1. Сергій Бондаренко (13 м’ячів)
2. Євген Пилипенко (11 м’ячів)
3. Максим Джигун (11 м’ячів)
4. Декан факультету політології та права проф. Андрусишин Богдан Іванович (9 м’ячів)
Кращим воротарем визнаний Артем Андрушків – магістр першого курсу (група 12 МП) спеціальності «Правознавство»
Кращим бомбардиром став Сергій Бондаренко - студент третього курсу спеціальності «Політологія»
Кращим гравцем визнаний Сергій Бондаренко - студент третього курсу спеціальності «Політологія»
Футбол 2016 фінал 2 200 x 133Грамоти переможцям вручив президент спортивного клубу «Олімп» Питомець О. П. Кубок декана факультету політології та права вручив доктор педагогічних наук, професор, декан факультету фізичного виховання та спорту Тимошенко О. В. На нагороджені був присутній голова студентської профспілки Університету Цибін С. Г. До організації змагань була долучена кафедра футболу факультету фізичного виховання та спорту зокрема заступник завідуючого кафедри футболу кандидат педагогічних наук Мішаровський Р. М. і викладачі факультету фізичного виховання та спорту кандидат педагогічних наук Тимчик М. В. та майстер спорту Марущак М. О.