«Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні»

23.05.2017

Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні 2017 112 x 200Керівник юридичної клініки "Центр правничої допомоги" НПУ імені М. П. Драгоманова, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін Дубчак Леся Сергіївна 23 травня 2017 р. взяла участь у круглому столі, організованому Українською Гельсінською спілкою з прав людини базі Київського інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка на тему: «Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні». Під час круглого столу були обговорені сучасні пост-конфліктні моделі зарубіжних країн, доцільність амністії для воєнних злочинців, перспективи гібридних судів в Україні, а також було презентовано перше в Україні базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні.