Співпраця з Київською Малою академією наук учнівської молоді продовжується і розширюється

23.05.2017

МАН 2017 нагорода 200 x 112Факультет політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова розширює співпрацю з Київською Малою академією наук учнівської молоді. Так, 23 травня 2017 р. відбулася підсумкова сесія КПНЗ «Київська Мала академія учнівської молоді», на якій була узагальнена робота установи та відзначенні особи, які брали активну участь у її діяльності. Зокрема, за багаторічну плідну співпрацю з Київською Малою академією наук учнівської молоді у справі виховання майбутньої наукової зміни нагороджений грамотою декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Андрусишин Б. І. та за підготовку учнів Київської Малої академії наук-переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України нагороджений грамотою завідувач кафедри правознавства факультету політології та права, кандидат юридичних наук, доцент Губань Р. В.