Драгоманівці взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 40-річчя створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод

8.11.2016

UGG 2016 120 x 2008 листопада 2016 р. у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» завідувач кафедри правознавства, кандидат юридичних наук, доцент Губань Радим Васильович разом з  колишніми політв’язнями, науковцями та студентами взяв участь у Всеукраїнській науковій конференції «Українська Гельсінська Група у вітчизняному та світовому правозахисному русі», що організована Громадським оргкомітетом з відзначення 40-річчя створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод та Українським інститутом національної пам’яті.