Побачила світ монографія Губаня Р. В. «Правове регулювання адміністративно-територіального устрою України у 1917-2015 роках.»

Монографія Губаня 120 x 200

Колектив факультету політології та права вітає завідувача кафедри правознавства, кандидата юридичних наук, доцента, Губаня Радима Васильовича з виходом монографічного дослідження «Правове регулювання адміністративно-територіального устрою України у 1917-2015 роках.»
У книзі розглядаються історія становлення, проблеми правового регулювання, а також проекти реформи сучасного адміністративно-територіального устрою України. Видання адресується науковцям, викладачам, аспірантам, студентам юридичних вузів, посадовим особам місцевого самоврядування, державним службовцям та всім, кого цікавлять проблеми адміністративно-територіального устрою України.