Екскурсія до НДІЕКЦ МВС України 2016

5.10.2016

НДЕКЦ 2016 200 x 150Студенти 3 курсу спеціальності «Правознавство» факультету політології та права відвідали з екскурсією Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України у м. Києві, де ознайомилися з сучасним станом експертної служби та сучасними можливостями криміналістичних експертиз. Студенти відвідали музей криміналістики, а також коротко ознайомились із роботою окремих експертних лабораторій (фоноскопічної та мистецтвознавчої експертизи). Експерти Центру розповіли про методики проведення експертних досліджень з метою виявлення підробок документів та грошових знаків, а також показали зразки об’єктів наданих для дослідження (зокрема підроблені грошові банкноти). Робота експертів НДІЕКЦ викликала зацікавленість та живе обговорення у студентів. Студенти вдячні керівництву НДІЕКЦ МВС України та керівництву факультету політології та права за можливість наживо ознайомитись з роботою експертної служби та сучасними можливостями криміналістичних досліджень.

Автор: доц. Пєсцов Р. Г.